Wpożyczalnie nart i sprzętu narciarskiego – Zakopane

Wpożyczalnie nart i sprzętu narciarskiego – Zakopane

Zakopane – gdzie wypożyczyć sprzęt narciarski lub snowboardowy

Wybierasz się na ferie zimowe do Zakopanego? Masz ochotę pojeździć na nartach lub snowboardzie, a nie posiadasz swojego sprzętu? Stawiasz swoje pierwsze kroki na stoku? Jeszcze nie jesteś pewien, czy sporty zimowe przypadną ci do gustu? Skorzystaj z wypożyczalni nart lub snowboardu i sprawdź, czy białe szaleństwo jest dla Ciebie!

W Zakopanem i okolicach znajdziesz świetnie zaopatrzone wypożyczalnie sprzętu narciarskiego oraz snowboardowego. Zerknijmy na listę!

Nosal

Tuż przy wyciągu znajduje się kilka wypożyczalni. Pierwsza oferuje sprzęt marek tj.: VOLKL, DIABELLO. Znajduje się przy ulicy Balzera 30, Parking Zakopane. Druga wypożyczalnia znajduje się w budynku głównym, przy tym samym adresie i posiada sprzęt marek tj.: HEAD, VOLKL, SALOMON. Trzecia znajduje się w Hotelu Nosalowy Dwór i znajdziesz w niej sprzęt marki ROSSIGNOL. Wypożyczalnie obsługują klientów indywidualnych oraz mniejsze grupy. Sprzęt można wynajmować na godziny lub na dłuższy okres.

GO! SKI

z11147745qnarty

Przy ulicy Kościuszki 23 w Zakopanem znajduje się wypożyczalnia oferująca bogaty asortyment marek tj.: ROSSIGNOL, VOLKL, BLIZZARD, ELAN, DALBELLO. Obsługa wypożyczalni zapewnia profesjonalną pomoc w doborze sprzętu. Ośrodek stawia na jakość oraz pełen profesjonalizm. Dodatkowo można tutaj zamówić również lekcje narciarstwa oraz całe kursy.

Szymoszkowa

Przy stacji narciarskiej, znajdującej się na Polanie Szymoszkowej, znajduje się wypożyczalnia sprzętu, która jest czynna od godz. 9:00 do 18:00. Można tutaj wypożyczyć komplety nart czy też snowboard zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i dorosłych. Jednocześnie wypożyczający mogą liczyć na fachowe doradztwo, a także sprawną obsługę.

Sukces

Jest to wypożyczalnia nart i snowboardów, która znajduje się w Zakopanem, przy ulicy Nowotarskiej 39. Stali klienci mogą tutaj liczyć na 10% zniżki. Natomiast gdy rodzice wypożyczają komplet wyposażenia narciarskiego, to dziecko, które mierzy mniej niż 1000 cm, ma taki komplet gratis. Wypożyczalnia oferuje również atrakcyjne zniżki dla grup zorganizowanych.

SKI POINT

Wypożyczalnia ma swoje punkty, które znajdują się kolejno w: Małym Cichym 73A, Zakopanem Pod Kozińcem, na rogu ulicy Broniewskiego oraz Drogi na Antałówkę, a także w centrum Zakopanego, przy ulicy Tetmajera 4. Oczywiście jest możliwość wypożyczenia sprzętu w jednym punkcie i oddania w drugim. Wypożyczalnia obsługuje grupy zorganizowane na preferencyjnych warunkach (w tym się specjalizuje). Oferta obejmuje także elementy tj.: dobór sprzętu, dowóz na stok, instruktarz narciarski, transport uczestników.

Zakopane jako miejscowość posiada jedną z najlepszych ofert turystycznych dla miłośników sportów zimowych. Znajduje się tutaj ogromna baza miejsc noclegowych, stoki narciarskie oraz snowboardowe o zróżnicowanym stopniu trudności, wypożyczalnie sprzętu i odpowiedniej odzieży, instruktorzy narciarstwa, snowboardingu, a także wiele miejsc oferujących wypoczynek po całodniowej przygodzie na stoku (baseny termalne, sauny, salony SPA). Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie!

Jeżeli znasz jeszcze inne dobre wypożyczalnie sprzętu narciarskiego w samym Zakopanym lub pobliskich miejscowościach daj znać w komentarzach!

Copyrights by: visitzakopane.pl