Przewodnik po Krakowie – pomoc w organizowaniu pobytu w Krakowie

Przewodnik po Krakowie – pomoc w organizowaniu pobytu w Krakowie

Piękno i wyjątkowość Krakowa sławiono od stuleci. Współcześnie rozsławiają je na całym świecie miliony turystów przybywających co roku do miasta. Planują Państwo znaleźć się wśród odkrywców Grodu Kraka? Chcielibyście naprawdę poznać to niezwykłe miejsce? Przewodnik po Krakowie oferuje zwiedzanie Krakowa, profesjonalną pomoc i usługi na najwyższym poziomie!

Przewodnik po Krakowie – pomoc w organizowaniu pobytu w Krakowie

Kraków Zwiedzanie to portal internetowy i najlepsze w mieście biuro przewodnickie. Pod adresem krakowzwiedzanie.pl znajdziecie Państwo:

  1. Ponad 20 proponowanych tras zwiedzania Krakowa z przewodnikiem

Każda z nich może być zarówno gotowym programem wycieczki, jak i jedynie podstawą do ustalenia indywidualnego planu, w którym uwzględnimy wszystkie Państwa potrzeby i życzenia. Trasy są szczegółowo opisane i bogato ilustrowane fotografiami. W opisach znajdą Państwo nie tylko podstawowe wiadomości na temat zwiedzanych zabytków, ale również informacje praktyczne, dotyczące m. in. czasu zwiedzania i ewentualnych dodatkowych kosztów (bilety wstępu).

  1. Profile przewodników po Krakowie

Współpracujemy z najlepszymi przewodnikami po Krakowie. Informacje na temat ich kwalifikacji, w tym skany licencji przewodnickich i wykaz ukończonych kursów znajdą Państwo na indywidualnym profilu każdego z nich. Możecie się również dowiedzieć, co jest ich specjalnością, na co stawiają w życiu zawodowym i jakie są ich prywatne pasje! Uwielbiamy spotkania z ludźmi. Nasi przewodnicy nie tylko dzielą się z Państwem wiedzą, oni wkładają w każde oprowadzanie mnóstwo kreatywności, humoru, wrażliwości.

  1. Nasze portfolio

Zapraszamy wycieczki szkolne i firmowe, pielgrzymki i inne grupy, a także turystów indywidualnych! W zakładce Portfolio przedstawiamy naszych gości i opowiadamy o wspólnie spędzonym, niesamowitym czasie. Mieliśmy ogromną przyjemność pokazywania Krakowa wielu fantastycznym grupom. Podczas Euro 2012 znalazła się wśród nich reprezentacja Anglii w piłce nożnej! Gościliśmy turystów ze wszystkich kontynentów. Tych ciekawskich i niezmordowanych, a także tych, którzy mieli mnóstwo chęci odkrywania, ale bardzo mało czasu na zwiedzanie Krakowa.

  1. Zwiedzanie Krakowa – fantastyczna oferta cenowa i możliwość rezerwacji online

Przygotowaliśmy dla Państwa bardzo klarowny cennik uwzględniający koszty usługi przewodnickiej (już od 150 zł od grupy niezależnie od liczby osób!), ale także ceny wstępu do miejsc biletowanych oraz czas zwiedzania. Z nami zawsze znają Państwo z góry pełen koszt zwiedzania! Wycieczki na konkretnych trasach mogą Państwo zarezerwować na stronie za pomocą prostego, czytelnego formularza. Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego i mailowego oraz wspólnego ułożenia programu i skorzystania z bezpłatnej pomocy organizacyjnej.

  1. Przewodnik po Krakowie – Pomoc

W jakich kwestiach możemy Państwu służyć radą i pomocą? Znakomicie znamy krakowski rynek usług turystycznych, w tym noclegowych i gastronomicznych. Dzięki współpracy z nami mogą Państwo skorzystać ze specjalnych, promocyjnych pakietów obiadowych w krakowskich lokalach oferujących najlepszą kuchnię na każdą kieszeń – od oferty szkolnej po luksusową propozycję VIP. Pomożemy Państwu również w rezerwacji noclegu idealnie dostosowanego do Państwa oczekiwań! W zakładce Parking umieściliśmy natomiast pełną informację na temat parkingów dla autokarów na terenie Krakowa.

  1. O cudach i historii Krakowa czyli prawdziwa Krakówpedia

Jeśli nie znacie Państwo dobrze zabytków Krakowa i nie jesteście pewni, co mogłoby Was zainteresować na tyle, aby warto było umieścić dany obiekt w programie zwiedzania, odwiedźcie koniecznie zakładkę „Co można zwiedzić w Krakowie”! Nasi przewodnicy publikują tam niezwykle ciekawe artykuły na temat dziejów i atrakcji Krakowa. Znajdziecie tu również teksty zawierające porady praktyczne dotyczące organizacji zwiedzania oraz piękne fotogalerie.

Jak Państwo widzą, Kraków Zwiedzanie to firma tworzona przez ludzi z pasją. Z nami, Państwa pobyt w Krakowie będzie beztroski i perfekcyjnie zorganizowany, a zwiedzanie stanie się niezapomnianą przygodą! Więcej informacji znajdziecie na portalu krakowzwiedzanie.pl. Zwiedzanie Krakowa nigdy nie było prostsze.