Co przygotował dla nas Marker Kingpin?

marker kingpin

Co przygotował dla nas Marker Kingpin?

Popularna marka wiązań narciarskich ma dla Was nowość.

Marker Kingpin to producent oferujący wysokiej jakości sprzęt narciarski. Wśród jego oferty można wyróżnić przede wszystkim wiązania. Sprzęt tego producenta stworzony został z myślą o osobach, które cenią sobie możliwość korzystania z nowoczesnych technologii zapewniających niespotykany komfort i wydajność. Przyjrzyjmy się więc, co oferuje Marker Kingpin!

Wiązania Marker Kingpin 13

Produkt ten zupełny hit! Są to bowiem rewelacyjne, innowacyjne wiązania, które wyznaczają w narciarstwie całkowicie nowe, wyższe standardy, jeśli chodzi o akcesoria z mocowaniami Pin Tech.

Marker Kingpin 13 to produkt uniwersalny, mający zastosowanie w wielu warunkach. Wyróżnia się przede wszystkim ze względu na bezpieczeństwo (posiada certyfikat DIN ISO 13992:2007) i wydajność. Omawianie wiązania, dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii, doskonale przekazuje ruch narciarza na nartę. Produkt ten to oczywiście także gwarancja komfortu będącego głównie zasługą łatwego przełączania trybów podchodzenia oraz zjazdu.

We wiązaniach Marker Kingpin 13 zastosowano świetną konstrukcję piętki przeznaczoną dla wiązań typu PinTech. Wysoka wydajność możliwa jest także dzięki systemu bezpośrednio przekazującego siłę na narty. Szeroki rozstawione punkty mocowania pozwalają na wysoką stabilizację butów, utrzymując je w pobliżu krawędzi. Wiązania Marker Kingpina to również gwarancja komfortu, którego nie może zagwarantować konkurencja. Warto zaznaczyć także plusy zastosowanego w wiązaniach skistoppera. Włącza on bowiem automatyczną blokadę podczas trybu podchodzenia oraz aktywuje podczas zmiany trybu na zjazdowy. Cechuje go także ekspresowa możliwość wymiany. Co ważne skistopper dostępny jest w dwóch wersjach – o szerokości 100- i 125 milimetrowej.

Waga wiązania to jedynie rewelacyjne 730 gramów wraz ze skistopperem oraz 650 bez niego. Za tak świetne właściwości musimy niestety sporo zapłacić. Wiązania Marker Kingpin 13 kosztują bowiem prawie 2300 złotych. Jednakże za taki komfort naprawdę warto!